225/55R18 102V WinterContact TS870P XL

14,400 ден

Шифра: AA023269 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона