225/55R18 98V AllSeasonContact

11,030 ден

Шифра: 504360 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона