225/55R18 98V BRAVURIS 5 FR

7,770 ден

Шифра: 500171 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона