225/65R17 102H CC ATR

6,880 ден

Шифра: AA010085-17 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

ContiCrossContact AT

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона