225/70R16 103H 701 SUV TA

Шифра: AA014483-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R16

Шара

701 Suv

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона