zimska

235/40R18 95V TS 830 P MO

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

TS 830P

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 502788 Категории: Ознаки: