235/40R19 96W PILOT ALPIN 5 XL

Шифра: 502216 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона