letna
CONTINENTAL

235/45R19 99V CSC5 SUV XL FR

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

ContiSportContact 5 SUV

Runflat

0

Тежински индекс

99

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA015053 Категории: Ознаки: