zimska
CONTINENTAL

235/45R19 99V TS830P AO XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

WinterContact TS 830 P

Runflat

0

Тежински индекс

99

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

C

Noise

72

Шифра: AA015694 Категории: Ознаки: