235/45R20 100V SC5 SUV XL FR

Шифра: AA014867-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона