235/50R17 96V FR WinterContact TS870 P

16,330 ден 14,697 ден

Шифра: 503318 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS870

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона