235/50R17 96W CSC5

8,770 ден

Шифра: AA009630-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона