Продаденоza-site-sezoni

235/55 R18 104V Celsius AS2 XL

8,930 ден

Шифра: 500768 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Celsius AS2

Бренд

Сезона