235/55R17 103H PILOT ALPIN 5 MI XL

Шифра: 502086 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона