235/55R17 103V Premium Contact 6 XL

10,380 ден

Шифра: AA019767 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона