235/55R19 101T AllSeasonContact 2

Шифра: 506220 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

AllSeasonContact 2

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона