Продаденоza-site-sezoni

235/55R20 102V CROSSCLIMATE2 A/W

17,460 ден

Шифра: 503242 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R20

Шара

CROSSCLIMATE2 A/W

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона