-15%OUTLET 2021letna

235/60R17 102H PROXES COMFORT 2 SUV

8,590 ден 7,302 ден

Шифра: AA022471-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

PROXES COMFORT 2 SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона