235/60R18 107V PremiumContact 6 XL FR

Шифра: 502236-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Premium Contact 6

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона