235/65R17 108V BRAVURIS 5 XL FR

7,320 ден

Шифра: 500193 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона