235/75R15 109T MP82 Conquerra 2 XL FR

8,060 ден

Шифра: 503348-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

75

Дијаметар

R15

Шара

MP82 Conquerra 2

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона