245/35R20 95V TS860 S NA0 XL FR

Шифра: AA018637 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона