245/40 R19 98V PILOT ALPIN 5 XL

Шифра: AA015665-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона