245/40R18 97V WINTER SOTTOZERO 3 MO XL

Шифра: 505271 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона