245/45R18 100Y SportContact 7 MO1 XL F

11,200 ден

Шифра: 500287 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

SportContact 7

Бренд

Сезона