-10%OUTLET 2022zimska

245/45R20 103V WINGUARD Sport 2 XL

12,670 ден 11,403 ден

Шифра: 502730-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

WINGUARD Sport 2 XL

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона