zimska

245/50R18 104V TS 830 P MO

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA005937 Категории: Ознаки: