245/50R18 104V TS 830 P MO

15,470 ден

Шифра: AA005937 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона