Продаденоletna

255/40R19 96W PILOT SPORT 4 ZP

Шифра: 503554 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

PILOT SPORT 4 ZP

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона