-30%zimska

255/45R20 101V TS850P SUV AO

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA015967-18 Категории: Ознаки: