-10%letna

255/50R19 107H E PRIMACY MI XL

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: 503897 Категории: Ознаки: