255/55R18 109V SUV WINTER XL TA

Шифра: AA015328-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона