-10%letna

255/60R18 112V CSC 5 SUV XL

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA007007 Категории: Ознаки: