255/65R16 109H GREEN-MAX HP010

5,690 ден 5,406 ден

Шифра: 503666 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

GREEN-MAX HP010

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона