Продаденоletna

255/65R17 110T CRC LX 2

10,900 ден

Шифра: AA007290 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

ContiCrossContact LX

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона