265/65R17 116H SUV WINTER XL TA

Шифра: AA020132-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона