275/35R20 102V TS860S SSR XL

Шифра: AA016170 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона