275/40R19 105V WINTER SOTTOZERO 3 r-f XL

Шифра: 505274 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона