275/40R22 107Y PremiumContact 6 SSR * XL

Шифра: 503383-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона