Продаденоletna

275/40R22 108Y CC LX Sport SIL

25,510 ден

Шифра: AA017276 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

ContiCrossContact LX

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона