Продаденоletna

275/45R20 110Y r-f P-ZERO(*) XL

Шифра: 500908-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

P-ZERO (PZ4)

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона