Продаденоzimska

275/45R21 110W TS850 P SUV XL FR

Шифра: 502534 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS850P

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона