285/30ZR19 98Y CSC 5P XL MO

Шифра: AA003723 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона