285/40R19 103Y ContiSportContact 3 NO

Шифра: AA022667-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона