285/40R22 110V S-WNT(MO1) XL

Шифра: 505184 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

SCORPION WINTER MO1

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона