285/45R19 111V WinterContact TS850 P XL

22,710 ден

Шифра: AA023936-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона