285/45R20 112Y PremiumContact 7 XL FR

Шифра: 506217 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона