zimska

285/45R21 113V TS850P SUV AO XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA015966 Категории: Ознаки: