285/45R21 113Y SportContact 6 AO Silent

27,540 ден

Шифра: AA017018 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона