295/30ZR22 (103Y) XL FR SportContact 7

25,080 ден

Шифра: 503927 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R22

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона