Продаденоletna

295/40R20 110Y Proxes Sport SUV XL

14,190 ден

Шифра: AA020068 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона